Letní fotosoutěž: Vyznání olomouckých květin

ANO Olomouc, 1. srpna 2015

„Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné, jako denní chléb," praví Balzacův citát, a tak jsme se rozhodli ověřit si jeho pravdivost letní fotografickou soutěží. Olomouc patří k městům, které si každý, kdo se projde jeho historickým centrem či parky, musí zamilovat! A k vyznání lásky už od dob starověkých harémů patří květomluva.

Podělte se s námi prostřednictvím olomouckých květin o své city či názory na město, které se honosilo přívlastkem město květin a jehož kvetoucí aranžmá se i my snažíme znovu oživit. Nemusíte obtížně hledat slovní vyjádření. Řekněte to květinou!

Pošlete nám do konce srpna fotografii květiny, která na vás v Olomouci či jejím okolí blahodárně zapůsobila. Je jedno, zda kvete v parku, u příkopu, na zahrádce nebo v truhlíku na balkoně. Pokud zrovna na žádnou nemůžete narazit, navštivte ve dnech 20. - 23. srpna letní Floru Olomouc a určitě najdete inspiraci. A protože jsme národ hravý, to nejkrásnější květinové sdělení odměníme cenou. Tandemový seskok padákem, který do soutěže věnovala společnost JUMP-TANDEM je určitě silnou motivací :)

Snímky posílejte na email mo.olomouc@anobudelip.cz nebo rovnou vkládejte na náš Facebook. Fotosoutěž končí 31. srpna.

A našim milým dívkám a ženám posíláme do vlasů třeba právě kvetoucí slaměnku. Řečí květomluvy - symbol trvanlivé krásy a poselství, že pravá láska nepomine :)

Váši zastupitelé za hnutí ANO Olomouc

Řekněte nám svůj názor

Vložit komentář

napsal(a):

Vaše jméno a příjmení: Zde napište text: Antispam kontrola: Napište název krajského města Olomouckého kraje
Vložit

    Zatím zde není žádný komentář.

Jsme na Facebooku

Kontaktujte nás

Oblastní a místní kancelář hnutí ANO Olomouc
Koželužská 21, 779 00 Olomouc

Kontaktní e-mail: olomouc@anobudelip.cz
Kontakty na jednotlivé osoby najdete v sekci Naši lidé

Celostátní web hnutí ANO
Zadavatel: ANO 2011 / Zpracovatel: ANO 2011

Back to Top