Přidejte se k nám

Jsme hnutí ANO v Olomouci. V obou komunálních volbách, kterých jsme se zúčastnili v letech 2014 a 2018, jsme získali největší důvěru voličů, díky čemuž jsme dnes jednoznačně nejsilnějším politickým subjektem v Olomouci. V roce 2016 jsme se stali jednoznačným vítězem krajských voleb a v roce 2017 přesvědčivě zvítězili ve všech krajích a okresech ČR ve volbách do Poslanecké sněmovny.

Jsme hnutí otevřené – myšlenkám i lidem, kteří chtějí, aby naše město a kraj řídili lidé čestní, schopní a odpovědní. Zakládáme si na přímé a pravidelné komunikaci s voliči, členy a sympatizanty. Po celý rok pořádáme několik politických i volnočasových akcí, z nichž některé jsou již tradiční: pravidelná diskuzní setkání nad aktuálními tématy, besedy s politickými osobnostmi, květnový Kiss Point, červnový dětský den, podzimní cyklovýlet či velmi úspěšné podzimní tématické dny pro celé rodiny – Indiánské léto v roce 2016, Pohádkový den v roce 2017 a Dětskou vodní říši v roce 2018.

Rádi mezi sebou přivítáme nové stejně smýšlející kolegy, kteří se chtějí aktivně podílet na činnosti hnutí ANO na Olomoucku, zajímají se o veřejné dění v našem městě a kraji a ztotožňují se s programem hnutí.

Podpořte hnutí ANO v Olomouci

Velký důraz klademe na průhledné financování naší celoroční činnosti a předvolební kampaně. Naše financování je založeno na příspěvcích kandidátů a sponzorských darech. Řídíme se heslem „radši méně peněz, ale transparentně“. Oproti tradičním politickým stranám jsme tak limitováni našimi zásadami (viz níže).

Chcete-li stejně jako my, aby město Olomouc bylo řízeno efektivněji, odpovědněji a ve prospěch všech jeho občanů, budeme vděčni za vaši pomoc v kampani. Přivítáme jakýkoliv finanční dar, který nám umožní financovat naši činnost a předvolební kampaň. Držíme se následujících zásad:

Neváhejte se, prosím, obrátit kdykoliv na e-mail olomouc@anobudelip.cz nebo na kohokoliv z vedení místní a oblastní organizace.

Jsme na Facebooku

Kontaktujte nás

Oblastní a místní kancelář hnutí ANO Olomouc
Koželužská 21, 779 00 Olomouc

Kontaktní e-mail: olomouc@anobudelip.cz
Kontakty na jednotlivé osoby najdete v sekci Naši lidé

Celostátní web hnutí ANO
Zadavatel: ANO 2011 / Zpracovatel: ANO 2011

Back to Top