Přidejte se k nám

Jsme hnutí ANO v Olomouci. V komunálních volbách v roce 2014 jsme získali největší důvěru voličů, díky čemuž jsme dnes jednoznačně nejsilnějším politickým subjektem a v celé polistopadové historii Olomouce asi první skutečnou opoziční stranou bez napojení na různé zájmové a vlivové skupiny. V roce 2016 jsme se stali jednoznačným vítězem krajských voleb a v roce 2017 přesvědčivě zvítězili ve všech krajích a okresech ČR.

Jsme hnutí otevřené – myšlenkám i lidem, kteří chtějí, aby naše město a kraj řídili lidé čestní, schopní a odpovědní. Zakládáme si na přímé a pravidelné komunikaci s voliči, členy a sympatizanty. Po celý rok pořádáme několik politických i volnočasových akcí, z nichž některé jsou již tradiční: pravidelná diskuzní setkání nad aktuálními tématy, besedy s politickými osobnostmi, květnový Kiss Point, červnový dětský den, podzimní cyklovýlet či velmi úspěšné podzimní tématické dny pro celé rodiny – Indiánské léto v roce 2016 a Pohádkový den v roce 2017.

Rádi mezi sebou přivítáme nové stejně smýšlející kolegy, kteří se chtějí aktivně podílet na činnosti hnutí ANO na Olomoucku, zajímají se o veřejné dění v našem městě a kraji a ztotožňují se s programem hnutí.

Podpořte hnutí ANO v Olomouci

V roce 2018 nás čekají komunální volby, na které se už dnes začínáme připravovat. Občanům chceme nabídnout alternativu ke stávajícím stranám, které jsou na radnici už přes 25 let. Chceme postavit kvalitní kandidátku složenou z důvěryhodných osobností a občanům předložit program, který bude stavět na našich základních hodnotách: otevřenost, transparentnost, odpovědné hospodaření, zdravý rozum a soulad mezi generacemi.

Velký důraz klademe na průhledné financování naší celoroční činnosti a předvolební kampaně. Naše financování je založeno na příspěvcích kandidátů a sponzorských darech. Řídíme se heslem „Radši méně peněz, ale transparentně“. Oproti tradičním politickým stranám jsme tak limitováni našimi zásadami (viz níže).

Chcete-li stejně jako my, aby město Olomouc bylo řízeno efektivněji, odpovědněji a ve prospěch všech jeho občanů, budeme vděčni za vaši pomoc v kampani. Přivítáme jakýkoliv finanční dar, který nám umožní financovat naši činnost a předvolební kampaň. Držíme se následujících zásad:

Neváhejte se, prosím, obrátit kdykoliv na e-mail olomouc@anobudelip.cz nebo na kohokoliv z vedení místní a oblastní organizace.

Jsme na Facebooku

Kontaktujte nás

Oblastní a místní kancelář hnutí ANO Olomouc
Koželužská 21, 779 00 Olomouc
Diskuzní pondělky:
nepravidelně, obvykle každých 14 dní od 17:00
(sledujte kalendář)

Kontaktní e-mail: olomouc@anobudelip.cz
Kontakty na jednotlivé osoby najdete v sekci Naši lidé

Celostátní web hnutí ANO
Zadavatel: ANO 2011 / Zpracovatel: ANO 2011

Back to Top